Home » Nasi Nauczyciele » Elżbieta Barhoumi

Elżbieta Barhoumi

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Engineering oraz mama rocznej, energicznej dziewczynki.

Jest absolwentką Dziennikarstwa w LO nr 3 w Jaworznie, Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna, studia magisterskie) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci, studia podyplomowe).

Przez blisko 10 lat współpracowała jako dziennikarz z prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem „Wiadomości”. Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony www oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od 3 lat prowadzi SPI oraz pracuje jako Specjalista ds. komunikacji w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych.

Prywatnie fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

„Zapraszam na moje kursy dla dzieci oraz dla przedsiębiorców. Pragnę przekazać moją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem z zakresu tworzenia treści (tekst, grafika), obsługi przydatnych programów oraz poruszania się po internecie. Na zajęciach z dziećmi szczególną wagę przykładam do bezpiecznego wprowadzenia w świat internetu oraz do nauki obsługi podstawowych programów. Przedsiębiorcy z kolei dowiedzą się m.in. w jaki sposób obsługiwać social media, a także jak tworzyć wysokiej jakości teksty i grafiki, które będą sprzedawały wasze towary czy usługi”.

  • Warsztaty dla dzieci CompClub
  • Warsztaty dla przedsiębiorców Marketing internetowy dla początkujących
Na wszystkie zajęcia ilość miejsc ograniczona!