Home » O nas

O nas

Myślnik to centrum edukacji skupiające wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów i artystów – specjalistów w swojej dziedzinie, kreatywnych ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią i z entuzjazmem przekazują wiedzę innym. Za naszą misję uważamy twórczy rozwój i wyrabianie pewności siebie. Zachęcamy do wyrażania siebie poprzez sztukę. Pozwalamy na wyrażanie własnych myśli i uwalniamy pełny potencjał ucznia.

W Myślniku świadczymy usługi edukacyjne na najwyższym poziomie. Pracujemy indywidualnie (jeden-do-jeden) lub w małych grupach. Nasza oferta jest elastyczna, wychodzimy naprzeciw potrzebom uczniów i ciągle wprowadzamy nowe zajęcia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą – oferujemy szeroki wachlarz zajęć, korepetycji i warsztatów dla osób w każdym wieku.