Home » Aktualności » Magda Kęskiewicz

Magda Kęskiewicz

Urodzona w 1983 roku w Krakowie. Dyplom na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, 2007 (specjalizacja PR i Reklama). Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) w Krakowie, 2007. Technik usług kosmetycznych od 2009.
Od 2008 r. wykłada w Krakowskich Szkołach Artystycznych – w Szkole Visual Merchandisingu (SVM) oraz w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU). Prowadzi autorskie warsztaty (na co dzień w Krakowskich Szkołach Artystycznych, a prowadziła m.in. dla Muzeum Narodowego w Krakowie, Fundacji WyspART). Wygłosiła kilkanaście wykładów gościnnych na uczelniach wyższych, dla młodzieży licealnej i na imprezach komercyjnych.

W latach 2010-2013 prowadziła własną firmę Concept Studio Młoda Moda, która zajmowała się projektowaniem ubrań unikatowych i promocją młodych projektantów oraz fotografów.

Projektantka (kolekcja dyplomowa zakwalifikowana do finału konkursu Złota Nitka w Łodzi w 2007 oraz pokazywana w ramach pokazu towarzyszącego na konkursie Off Fashion w Kielcach w 2008), stylistka sesji zdjęciowych (publikowane w Eks Magazynie i Mieście Kobiet oraz na portalach i blogach modowych w kraju i zagranicą). Artystka wizualna. Brała udział w wystawie Glas-a-porter w Roskilde w Danii w 2009, obecnie przygotowuje się do wystawy w Muzeum Śremskim, planowanej na 2017). Autorka tekstów o modzie. Interesuje się wszystkimi zjawiskami popkultury.

Zajęcia:

Projektanci Mody

Warsztaty ze stylizacji