Home » Aktualności » Nina Syc (aka Ania Gastol)

Nina Syc (aka Ania Gastol)

Nina Syc (aka Ania Gastol) jest profesjonalną charakteryzatorką i stylistką włosów, z dyplomem Londyńskiej uczelni Delamar Academy of Make-up,oraz London College of Fashion, jak również ukończonymi kursami MAC Cosmetics w Chicago.

Nina posiada ponad 12-letnie doświadczenie w pracy w dziedzinie mody, filmu i teatru. Oferuje swoje usługi prywatnym klientom, organizuje warsztaty makijażu, w grupie oraz indywidualnie.

Specjalizuje się w makijażu Airbrush (nakładanie podkładu za pomocą aerografu). Od 17 lat mieszka poza granicami kraju (Miami, Chicago, Londyn), obecnie dzieli swój czas prywatny i zawodowy pomiędzy Rzymem, Mediolanem i Polską).

Ma na swym koncie pracę w wielu produkcjach telewizyjnych, reklamach oraz na ponad 20-stu filmach głównie produkcji angielskiej, włoskiej, amerykańskiej i kanadyjskiej. Pracowała na planach w Cinecitta Studios w Rzymie, serialu komedii w Londynie dla Paramount Comedy,  telewizji niemieckiej Servus TV, oraz na planie z Claudią Cardinale i William’em Moseley’em  (znanym z Opowieści z Narnii). Od kilku lat współpracuje z TVP Info w Rzymie.

www.charismaticmakeup.com

www.imdb.com/name/nm2979028/

www.film-tv-makeup.blogspot.com/

Zajęcia:

Warsztaty makijażowe