Home » Nasi Nauczyciele » Elżbieta Barhoumi

Elżbieta Barhoumi

Redaktor naczelna i wydawczyni Swoszowickiego Portalu Informacyjnego, dziennikarka, specjalistka ds. komunikacji społecznej i marketingu w międzynarodowej firmie inżynieryjno-projektowej, instruktorka oraz mama energicznej dziewczynki.

Jest absolwentką Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. marketing w sieci).

Przez blisko 10 lat współpracowała z prasą lokalną, m.in. z krakowskim miesięcznikiem „Wiadomości”. Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie zajmuje się prowadzeniem Swoszowickiego Portalu Informacyjnego oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych.

W ramach współpracy z Myślnik CORNER prowadzi dla CAS Swoszowice CORNER zajęcia Informatyka dla Seniora, na których kursanci uczą się m.in. obsługi komputera; korzystania ze smartfona, poczty elektronicznej, social mediów, kont użyteczności publicznej (np. ZUS, Tauron, PGNiG, konto pacjenta); robienia zakupów online oraz bezpiecznego poruszania się po Internecie.

Fascynują ją odmienne kultury oraz odkrywanie nowych smaków.